CANON EOS C100 DAF (vystavený kus)

  • CANON EOS C100 DAF (vystavený kus) Digitální kamery
Cena produktu
59 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EOS C100 DAF (vystavený kus) Canon

EOS C100 má ve svém jádru snímač Super 35 mm typu CMOS s filtrem Bayer a rozlišením 8,3 MPx. Nová kamera kombinuje výjimečnou kvalitu obrazu a kompaktní konstrukci, která je o 15 % menší než u pokročilé kamery EOS C300. Výkonný zobrazovací systém umožňuje stejné zpracování jako... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EOS C100 DAF (vystavený kus) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 59 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EOS C100 DAF (vystavený kus) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4960999846293.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EOS C100 DAF (vystavený kus)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EOS C100 DAF (vystavený kus) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální kamery Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální kamery Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EOS C100 DAF (vystavený kus)

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EOS C100 DAF (vystavený kus) je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: