CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM

  • CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM Sluneční clony
Cena produktu
890 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.04.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM Canon

Originální sluneční clona Canon ET-67 FunkceSluneční clona je speciálně tvarovaná pro zabránění vinětace a zároveň pro dosažení těch nejlepších výsledků při potlačení rušivých vad vznikajících při vniku a zrcadlení parazitních paprsků uvnitř objektivu. Parazitní... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2000120200005.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sluneční clony Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Sluneční clony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Sluneční clony Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON ET-67 Sluneční clona pro EF 100/2.8 MACRO USM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: