CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II

  • CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II Očnice a okuláry
Cena produktu
6 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II Canon

Technická specifikace Rozlišení: 2.36 Mpix Displej: LCD monitor Dioptrická korekce: -3.0 až +1.0 D Vyklápění: 90° nahoru Upnutí: sáňky blesku Rozměry: 33 x 41 x 56 mm Hmotnost: 42,5 g   ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 6 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4549292013061.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Očnice a okuláry Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Očnice a okuláry.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Očnice a okuláry Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EVF-DC1 elektronický hledáček pro G1X Mark II je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: