CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25

  • CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25 Papíry do tiskáren
Cena produktu
1 090 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25 Canon

Hladký umělecký papír Premium Fine Art Smooth využívá „přirozenou charakteristiku“ barevných tónů a „hladkou" strukturu povrchu papíru. V kombinaci s inkoustem Canon LUCIA PRO lze dosáhnout vynikající reprodukce barev, sytější černé, detailní gradace barev a trvanlivosti snímků.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 090 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4549292077209.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Papíry do tiskáren Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Tiskárny a příslušenství. nejlevnější Papíry do tiskáren.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Papíry do tiskáren Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON Inkjet FINE ART PAPER FA-SM1 A4/25 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: