CANON IXUS 190 modrý

  • CANON IXUS 190 modrý Digitální fotoaparáty
Cena produktu
4 390 Kč
Dostupnost
15.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON IXUS 190 modrý Canon

Vzhled a ergonomie Přestože je tělo kompaktního fotoaparátu Canon Ixus 180 tenké lehce přes dva centimetry, ukrývá desetinásobný optický zoom. Navíc díky funkci ZoomPlus, která digitálně zdvojnásobuje rozsah zoomu, získáte bez ztráty kvality snímku až dvacetinásobný zoom.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON IXUS 190 modrý z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 4 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON IXUS 190 modrý s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4549292082999.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON IXUS 190 modrý

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON IXUS 190 modrý na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON IXUS 190 modrý

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON IXUS 190 modrý je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: