CANON IXUS 285 HS fialový

  • CANON IXUS 285 HS fialový Digitální fotoaparáty
Cena produktu
4 890 Kč
Dostupnost
19.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON IXUS 285 HS fialový Canon

Vzhled a ergonomie Canon Ixus 285 HS skrývá ve svém 22,8 mm tenkém těle 12× optický zoom, který spolu se světlo citlivou elektronikou střeží jak oko v hlavě. Nad objektivem je umístěn výklopný blesk s dosahem cca 4–5 metrů. Zadní straně dominuje velký širokoúhlý 3,0" displej... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON IXUS 285 HS fialový z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 4 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON IXUS 285 HS fialový s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4549292057591.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON IXUS 285 HS fialový

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON IXUS 285 HS fialový na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON IXUS 285 HS fialový

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON IXUS 285 HS fialový je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: