CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II

  • CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II Krytky k objektivům
Cena produktu
240 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II Canon

Přední krytka s nápisem Canon pro objektiv s filtrovým závitem o průměru 77 mm. Chrání optické členy před znečištěním a mechanickým poškozením. výrobce: Canon produkt: krytka pozice: přední upevnění: vnitřní průměr: 77 mm mechanismus uchycení: pružná svorka otvor... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 240 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4960999845883.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krytky k objektivům Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Krytky k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Krytky k objektivům Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON KRYTKA OBJEKTIVU 77 II je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: