CANON LEGRIA HF R88

  • CANON LEGRIA HF R88 Digitální kamery
Cena produktu
8 990 Kč
Dostupnost
21.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON LEGRIA HF R88 Canon

Verze se širokoúhlým konvektorem/předsádkou WA-H43, která zkracuje ohniskovou vzdálenost na pouhých 26,9 mm a rozšiřuje tak zorné pole videokamery. Díky této předsádce mohou uživatelé do každého záběru umístit mnohem více obsahových informací – ať již natáčí panoramatické... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON LEGRIA HF R88 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 8 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON LEGRIA HF R88 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8714574648002.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON LEGRIA HF R88

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON LEGRIA HF R88 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální kamery Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální kamery Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON LEGRIA HF R88

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON LEGRIA HF R88 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: