CANON Náplň CLI-526GY

  • CANON Náplň CLI-526GY Náplně a tonery - originální
Cena produktu
350 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON Náplň CLI-526GY Canon

Snímky vystavené bez ochranného skla či fólie odolávají na vzduchu blednutí po dobu 10 let. Tato technologie zajišťuje také stálost barevného odstínu tisknutého obrázku.   ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON Náplň CLI-526GY z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 350 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON Náplň CLI-526GY s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4960999672151.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON Náplň CLI-526GY

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON Náplň CLI-526GY na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Náplně a tonery - originální Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Tiskárny a příslušenství. nejlevnější Náplně a tonery - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Náplně a tonery - originální Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON Náplň CLI-526GY

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON Náplň CLI-526GY je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: