CANON Náplň PGI-72MBK

  • CANON Náplň PGI-72MBK Náplně a tonery - originální
Cena produktu
390 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON Náplň PGI-72MBK Canon

Na podrobném popisu k produktu CANON Náplň PGI-72MBK pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON Náplň PGI-72MBK z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON Náplň PGI-72MBK s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4960999902043.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON Náplň PGI-72MBK

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON Náplň PGI-72MBK na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Náplně a tonery - originální Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Tiskárny a příslušenství. nejlevnější Náplně a tonery - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Náplně a tonery - originální Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON Náplň PGI-72MBK

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON Náplň PGI-72MBK je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: