CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB

  • CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB Digitální fotoaparáty
Cena produktu
29 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB Canon

TIPA World Awards ocenila Canon PowerShot G1 X Mark III cenou: Nejlepší profesionální kompakt za rok 2018   Vzhled a ergonomie Tělo tohoto fotoaparátu nabízí, narozdíl od přechozí generace, vestavěný hledáček (2 360K bodů), takže sáňky jsou vždy volné pro externí... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 29 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4549292100655.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON PowerShot G5 X + SDHC 16GB je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: