CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

  • CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM Objektivy
Cena produktu
14 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM Canon

Širokoúhlý makro objektiv Canon RF 35 mm f/1.8 IS Macro STM je makro objektiv, který do záběru pojme i širší okolí. Minimální zaostřovací vzdálenosti je 17 cm a díky ní, makro zvětšení 1:2, světelnosti f/1.8 dosáhnete skvělého detailu i hloubky ostrosti i při nedostatečných světelných podmínkách. Díky svému ohnisku se hodí třeba i na portréty, street fotografii či krajinu.  Zachovává si ostrost i při delších časech závěrky. Snímky jsou vykreslené a ostré až do hran. Objektiv je malý, přenosný a lehký. Najdete na něm ovládací kroužek, s jehož pomocí můžete upravovat různé hodnoty, které si sami nastavíte. V hledáčku se pak tato informace přehledně zobrazí jako vzdálenost zaostření. Povrch je upravený pomocí Super Spectra. Kratší vzdálenost mezi objektivem a snímačem, která činí 20 mm, zaručuje čistotu a ostrost záběru. Skvělý nástroj pro filmaře Objektiv dispnuje kombinovaným stabilizátorem obrazu s rozsahem 5 EV a spolu s pětiosým elektronickým stabilizátorem v těle EOS R tak dosáhnete skutečně stabilního záznamu. Tichý AF s technologií STM je plynulý a stabilí a změny zaostření tak vypadají přirozeně. Minimální clona f/1.8 je doplněná technologií Dual Sensing IS, která díky stabilizátoru umožňuje pořizovat snímky, které jsou zcela ostré, protože nedochází k rozhýbání fotoaparátu. Technické parametry Parametr Hodnota rozměry (max. průměr x délka) 74,4 × 62,8 mm hmotnost 305 g zorný úhel 54 °, 38 °, 63 ° konstrukce objektivu 11 členů v 9 skupinách počet lamel clony 9 světelnost f/1.8 maximální clona f/22 minimální zaostřovací vzdálenost 17 cm maximální zvětšení 0,5 stabilizátor obrazu 5krokový pohon AF STM ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 14 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: