CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

  • CANON RF 50 mm f/1,2 L USM Objektivy
Cena produktu
64 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON RF 50 mm f/1,2 L USM Canon

Základní objektiv pro profesionály Objektiv nabízí perfektní ostrost a vykreslení detailů až do okrajů rámečku. Vynikající světelnost mu zajišťuje perfektní vyzdvihnutí objektu na rozostřeném pozadí, díky čemuž je vhodný také pro portrétní fotografii. Díky velkému odclonění... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON RF 50 mm f/1,2 L USM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 64 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON RF 50 mm f/1,2 L USM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4549292115581.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON RF 50 mm f/1,2 L USM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON RF 50 mm f/1,2 L USM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: