CANON TC-80 N3

  • CANON TC-80 N3 Dálkové ovládání k fotoaparátům
Cena produktu
3 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON TC-80 N3 Canon

Kompatibilita: Canon EOS EOS-3, 1V HS, 1V, 1D, 1D Mark II, 1Ds, 1Ds Mark III, 5D, 5D Mark II, 7D, 10D, 20D, 30D, 40D, 50D, D30, D60 ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON TC-80 N3 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON TC-80 N3 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2001795200000.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON TC-80 N3

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON TC-80 N3 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dálkové ovládání k fotoaparátům Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Dálkové ovládání k fotoaparátům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Dálkové ovládání k fotoaparátům Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON TC-80 N3

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON TC-80 N3 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: