CANON Telekonvertor 1,4X III

  • CANON Telekonvertor 1,4X III Telekonvertory
Cena produktu
12 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON Telekonvertor 1,4X III Canon

Canon Extender EF1.4x III je ideální pro fotografování reportáží, sportu, přírody a volně žijící zvěře. Ohniskovou vzdálenost teleobjektivů (se zoomem) Canon řady L zvětšuje 1,4×. Zdokonalené antireflexní materiály uvnitř těla telekonvertoru a povrchová úprava na vnějších... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON Telekonvertor 1,4X III z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 12 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON Telekonvertor 1,4X III s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035647499656.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON Telekonvertor 1,4X III

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON Telekonvertor 1,4X III na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Telekonvertory Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Telekonvertory.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Telekonvertory Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON Telekonvertor 1,4X III

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON Telekonvertor 1,4X III je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: