CANON Transmitter ST-E3-RT

  • CANON Transmitter ST-E3-RT Příslušenství k bleskům
Cena produktu
7 590 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON Transmitter ST-E3-RT Canon

Praktickou funkcí je i možnost dálkového ovládání fotoaparátu vysílačem Speedlite ST-E3-RT, a to buď druhou jednotkou nebo z kompatibilního zábleskového zařízení Speedlite, jako je Speedlite 600EX-RT. K zajištění synchronizovaného fotografování lze současně spustit až 15 fotoaparátů. Vysílač... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON Transmitter ST-E3-RT z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 7 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON Transmitter ST-E3-RT s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8714574583495.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON Transmitter ST-E3-RT

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON Transmitter ST-E3-RT na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k bleskům Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Příslušenství k bleskům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství k bleskům Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON Transmitter ST-E3-RT

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON Transmitter ST-E3-RT je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: