CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300

  • CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300 Audio - video kabely
Cena produktu
690 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300 Canon

Video kabel Canon VC200 pro pohodlné připojení fotoaparátů Canon Ixus k televizoru. výrobce: Canontyp produktu: Video kabel koncovky: 1x cinch / 1x "více" pin ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 690 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2000076400009.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Audio - video kabely Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Kabely a konektory. nejlevnější Audio - video kabely.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Audio - video kabely Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON VC-200 kabel video Ixus/Ixus300 je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Audio - video kabely

Podobné výrobky od stejného prodejce: