CANON XC10

  • CANON XC10 Digitální kamery
Cena produktu
45 990 Kč
Dostupnost
12.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON XC10 Canon

Snímač a optika Senzor Full HD CMOS s rozlišením 13,36 megapixelu – navržený a vyrobený společností Canon – zaznamenává video v kvalitě 4K s nativním rozlišením 3 840 × 2 160. Senzor je vybaven barevným mozaikovým filtrem Bayer pro dosažení vysoké citlivosti a širokého... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON XC10 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 45 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON XC10 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8714574627403.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON XC10

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON XC10 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální kamery Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální kamery Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON XC10

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON XC10 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: