CANON XF405

  • CANON XF405 Digitální kamery
Cena produktu
84 990 Kč
Dostupnost
20.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON XF405 Canon

Snímač a optika 1" senzor CMOS s rozlišením 8,29 megapixelu – navržený a vyrobený společností Canon – zaznamenává video v kvalitě až 4K s nativním rozlišením3840x2160 (150 Mbps). Senzor je vybaven barevným mozaikovým filtrem Bayer pro dosažení vysoké citlivosti a širokého... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON XF405 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 84 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON XF405 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8714574654737.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON XF405

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON XF405 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální kamery Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální kamery Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON XF405

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON XF405 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: