Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR)

  • Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR) MAZIVA
Cena produktu
229 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR) Castrol

Bude nahrazan Castrol CHAIN SPRAY OR 400 ml


Syntetické mazivo na řetězy, vhodné pro silniční i terénní motocykly. Castrol Chain Lube Racing je zdokonalené syntetické mazivo na řetězy motocyklů, které představuje novou úroveň maziv pro řetězy. Bylo vyvinuto pro boj s korozí s využitím chemické reakce a pro odolávání osychání a splachování vodou, přičemž vytváří rovnoměrnou vrstvu, která chrání před působením agresivních látek. Vhodné pro standardní řetězy s O a X kroužky. Vytváří dlouhodobý průhledný lubrikační film suchého typu, který skvěle odolává osychání při vysokých rychlostech a splachování vodou. Nízké tření pro snížení provozní teploty a delší životnost řetězu. Vynikající ochrana proti korozi kovů v důsledku vlhkosti a soli.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 229 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5010321003661.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v MAZIVA Castrol
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2018. nejlevnější Březen. nejlevnější MAZIVA.

Podívejte se na bídku produktů MAZIVA Castrol, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR)

Bazarové produkty Castrol většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Castrol Chain Lube Racing 400ml (náhrada OR) je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar MAZIVA

Podobné výrobky od stejného prodejce: