Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L

  • Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L AKCE
Cena produktu
799 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L Castrol

Castrol EDGE Turbo Diesel je syntetický motorový olej s technologií TITANIUM FST vhodný pro použítí zejména v přeplňovaných naftových motorech. Jeho složení poskytuje maximální výkonnost a zároveň zajišťuje kompatabilitu se sytémy následné úpravy výfukových plynů. Tento olej je obzvlášť vhodný pro vozy koncernu VW se systémem vstřikování paliva čerpadlo-tryska (PD) s pevným výměným intervalem (15 000 km nebo 1 rok).

Technologie TITANIUM FST:
Unikátní technologie TITANIUM FST v oleji Castrol EDGE fyzicky mění chování oleje pod extrémním tlakem. Rozpustný titanový polymer pracuje společně s technologií FST představenou v olejích Castrol EDGE dříve.

Testy prokázaly, že technologie TITANIUM FST zdvojnásobuje pevnost olejového filmu, čímž zabraňuje jeho porušení a snižuje tření pro dosažení maximálního výkonu motoru.

  • V testech společnosti Castrol při variabilních otáčkách prokázal Castrol EDGE s technologií TITANIUM FST o 45% vyšší účinnost ve snížení kontaktu kovových součástek než přední konkurenční produkt.
  • V nezávislém testu opotřebení motoru si Castrol EDGE s technologií TITANIUM FST zachoval své vlastnosti o 140 hodin (celkově 650 hodin) delší dobu než stejný olej Castrol bez této technologie.
  • Během testování společnosti Castrol prokázal olej Castrol EDGE s technologií TITANIUM FST snížení tření až o 15% oproti stejnému oleji Castrol bez této technologie.

Více informací naleznete o technologii TITANIUM FST: http://www.castrol.com/castrol/sectionbodycopy.do?categoryId=9046755&contentId=7080434

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4008177077142.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v AKCE Castrol
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE.

Podívejte se na bídku produktů AKCE Castrol, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L

Bazarové produkty Castrol většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Castrol EDGE 5W-40 Turbo Diesel TITANIUM FST 5L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: