Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L

  • Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L Porsche C30
Cena produktu
999 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L Castrol

Castrol EDGE Professional Longlife III 5W-30 je syntetický motorový olej s Fluid Strength Technology™ speciálně vytvořen ve spolupráci s koncernem VW tak, aby splňoval nejnáročnější testy motorových olejů koncernu VW a je určen pro nejnovější generaci těchto motorů.


Tento olej s technologii Clean Performance Technology™ poskytuje ochranu a prodlužuje životnost současným komplexním emisním systémům. Je vhodný pro benzínové i pro dieselové motory VW.


Na základě nezávislých testů dosahuje až o 60% vyšší mazací účinnost kovových součástek motoru oproti přednímu konkurenčnímu produktu.
Fluid Strength Technology™ (FST) je nový dynamický systém, který aktivně posiluje olejový mazací film. Je šitý na míru specifickým požadavkům různých druhů motorů. Je navržen tak, aby minimalizoval vzájemný kontakt kovových součástek, neustále se přizpůsoboval různým otáčkám motoru i podmínkám řízení a zůstal silný po delší dobu.

Specifické vlastnosti oleje:
• Napomáhá maximalizovat krátkodobý a dlouhodobý výkon motoru (zvyšuje účinnost motoru)
• Zajišťuje maximální ochranu za všech provozních podmínek, rychlostí a teplot
• Snižuje kontakt kovových součástí až o 60% oproti přednímu konkurenčnímu produktu

Mísitelnost:

Olej Castrol EDGE Professional Longlife III 5W-30 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Tento olej se dříve prodával pod názvem Castrol SLX Professional Powerflow LongLife III 5W-30.
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4008177073281.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Porsche C30 Castrol
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější OSTATNÍ NORMY. nejlevnější Porsche C30.

Podívejte se na bídku produktů Porsche C30 Castrol, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L

Bazarové produkty Castrol většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Castrol Edge Professional LongLife III 5W-30 4L je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Porsche C30

Podobné výrobky od stejného prodejce: