CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l

  • CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l RACING OILS
Cena produktu
359 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l Castrol

Motorový olej Castrol EDGE TITANIUM 10W-60 je syntetický olej určený pro použití ve sportovních výkonných motorech. Tento produkt byl testován v soutěžních motorech tak, aby poskytoval ochranu při provozu za vysokých teplot. Motorový olej Castrol EDGE TITANIUM 10W-60 zajišťuje nízkou spotřebu a ochranu i za extrémního zatížení.
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 359 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4008177076558.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v RACING OILS Castrol
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější DLE ZNAČKY. nejlevnější RACING OILS.

Podívejte se na bídku produktů RACING OILS Castrol, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l

Bazarové produkty Castrol většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CASTROL EDGE TITANIUM FST 10W-60 1l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: