cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální

  • cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální Elektro, nabíječky, příslušenství, svítilny
Cena produktu
346 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální Compass

cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální


Univerzální zařízení pro napájení a dobíjení notebooků s napájecím napětím v rozmezí 15 - 24 V=. Napájení zdroje pomocí zástrčky automobilového zapalovače 12V=. Součástí balení je sada univerzálních adaptérů pro širokou škálu notebooků. Technická data: vstup: 11-14V=; výstup: 15V, 16V, 18V, 19V, 20V= / max 3,5A; 22V, 24V= / max 70W
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 346 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686076462.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Elektro, nabíječky, příslušenství, svítilny Compass
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Příslušenství a doplňky. nejlevnější Autopříslušenství. nejlevnější Elektro, nabíječky, příslušenství, svítilny.

Podívejte se na bídku produktů Elektro, nabíječky, příslušenství, svítilny Compass, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální

Bazarové produkty Compass většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží cestovní zdroj pro netebook, napájení 12V universální je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: