Chemoplast Brno Baby set

  • Chemoplast Brno Baby set Pro nejmenší
Cena produktu
183 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Chemoplast Brno Baby set Teddies

Technické údaje:Měs. 0Obsah balení:Baby set vkládací kostka Mimi+kousací kroužky v krabičce 13x13cm 6m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Chemoplast Brno Baby set z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 183 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Chemoplast Brno Baby set s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595018902818.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Chemoplast Brno Baby set

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Chemoplast Brno Baby set na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pro nejmenší Teddies
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Pro nejmenší.

Slevy Chemoplast Brno Baby set

Bazarové produkty Teddies většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Chemoplast Brno Baby set je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: