Chyť a pusť Červi barevné

  • Chyť a pusť Červi barevné Živé nástrahy
Cena produktu
20 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Chyť a pusť Červi barevné Chyť a pusť

Barevná směs červů je v poslední době již běžnou nástrahou v plavané a feedru. Rozesíláme pouze v pondělí, úterý, středa, čtvrtek. Jsou nejpoužívanější nástrahou při lovu na plavanou. Mezi ostatními nástrahami vynikají mnoha vlastnostmi. Barevná směs červů je v poslední době již běžnou nástrahou v plavané a feedru. Vylepší jakoukoliv směs přidanou do krmítka. Rozesíláme pouze v pondělí, úterý, středa, čtvrtek.Neodesíláme v letních měsících - pouze na prodejně k osobnímu vyzvednutí.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Chyť a pusť Červi barevné z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 20 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Chyť a pusť Červi barevné s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595615402506.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Chyť a pusť Červi barevné

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Chyť a pusť Červi barevné na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Živé nástrahy Chyť a pusť
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Živé nástrahy.

Slevy Chyť a pusť Červi barevné

Bazarové produkty Chyť a pusť většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Chyť a pusť Červi barevné je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: