Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g

  • Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g Pelety
Cena produktu
129 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g Chyť a pusť

Chyť a pusť pelety Orlická mušle obsahuji silně předtrávené rybí moučky a veškeré základní amino a tukové kyseliny, které jsou potřebné k vyvolání velké chuti u ryb. Chyť a pusť pelety Orlická mušle obsahuji silně předtrávené rybí moučky a veškeré základní amino a tukové kyseliny, které jsou potřebné k vyvolání velké chuti u ryb. Orlická mušle je vynikajícím krmivem pro velké ryby všech druhů. Tyto pelety se vyrábí v průměru 6 mm. Vyzkoušejte novou peletu od naší firmy, které jsou prodávány za velmi příznivé ceny! Tyto pelety oceníte hlavně v období totálního nebraní, velmi se nám osvědčili na Orlické přehradě, kde jsme je intenzivně zkoušeli v průběhu celého roku. Dostupné v 900g balení.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 129 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595615402902.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pelety Chyť a pusť
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Pelety.

Slevy Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g

Bazarové produkty Chyť a pusť většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Chyť a pusť Pelety Orlická mušle 6mm 900g je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: