Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g

  • Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g Partikly
Cena produktu
109 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g Chyť a pusť

Tygří ořech je kapry velmi oblíben vzhledem k jeho struktuře. Velikost ořechu v balení se pohybuje od 6 do 12 mm. Tygří ořech je kapry velmi oblíben vzhledem k jeho struktuře. Velikost ořechu v balení se pohybuje od 6 do 12 mm. Musí být před požitím důkladně namočen ve vodě a pak je používán jako skvělá rybářská nástraha, zvláště při selektivním lovu velkých kaprů, kteří ho doslova milují a účinkuje na ně jako droga, ke které se neustále vrací. Použití je velmi účinné a vhodné na hodně prochytané vody. Doporučený návod: Před použitím namočte do vody na 24 hodin, pak 30 minut povařte a ponechte namočené v lázni, ve které jste tygří ořech vařili, až se vytvoří z vody hustá medovina, která kapry velmi přitahuje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 109 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595615401462.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Partikly Chyť a pusť
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Partikly.

Slevy Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g

Bazarové produkty Chyť a pusť většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Chyť a pusť Tygří ořech Standard 900g je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: