Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml

  • Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml Interiér
Cena produktu
129 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml Compas

Ideální na čištění čalounění, stropy i koberce automobilu. Odstraňuje i výjimečně silné znečištění. Vyrobeno na základě technologie NANO+ a aktivního kyslíku.

Doporučeno pro čištění všech typů potahových materiálů, včetně stropních, autokoberců i koberců v domácnosti. Důkladně proniká struktury textilu, tím odstraní i ty nejodolnější skvrny. Obnovuje a vyživuje. Obnoví původní vzhled a barvy čištěného povrchu. Zanechává svěží vůni. Před použitím je vhodné vyzkoušet stálost barev použitím malého množství přípravku na malé, málo viditelné části čalounění. Ničí houby a roztoče. Je bezpečný pro alergiky.


NANO+ je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie NANO+ umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANO+ je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 129 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5900304003903.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Interiér Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér.

Podívejte se na bídku produktů Interiér Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Čistič čalounění NANO+ rozpraš. 700ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: