CLEAN CLAY 200g RIWAX

  • CLEAN CLAY 200g RIWAX Auto-moto kapaliny
Cena produktu
1 066 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CLEAN CLAY 200g RIWAX Riwax

CLEAN CLAY 200g RIWAX

Odstraní usazeniny a zbytky jako např. polétavou rez, rezidua

po nastříkání barvy, prach apod. Jednoduché a rychlé vyčištění každého lakovaného povrchu. Pro nejlepší výsledek kombinujte použití s RX 20 Spray Finish Cherry a nakonec setřete utěrkou z mikrovlákna.
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CLEAN CLAY 200g RIWAX z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 1 066 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CLEAN CLAY 200g RIWAX s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CLEAN CLAY 200g RIWAX

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CLEAN CLAY 200g RIWAX na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Auto-moto kapaliny Riwax
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Auto-moto. nejlevnější Náplně a kapaliny. nejlevnější Auto-moto kapaliny.

Podívejte se na bídku produktů Auto-moto kapaliny Riwax, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy CLEAN CLAY 200g RIWAX

Bazarové produkty Riwax většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CLEAN CLAY 200g RIWAX je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: