COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

  • COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1 Příslušenství k bleskům
Cena produktu
1 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1 Commlite

Vlastnosti design se systémem autodetekce „funkčního režimu“ univerzální pro fotoaparáty Canon a Nikon rádiová frekvence 2,4 GHz, 7 kanálu vysoká rychlost synchronizace až 1/320 s, provozní vzdálenost až 120 m bezdrátové a kabelové dálkové ovládání fotoaparátu bezdrátové... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6959985632017.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k bleskům Commlite
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Příslušenství k bleskům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství k bleskům Commlite, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1

Bazarové produkty Commlite většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku - sada 1+1 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: