CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh

  • CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh Dětské boby a sáně
Cena produktu
54 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh CorbySport

Klouzák velký - sáňkovací lopata MRAZÍK.  Technické údaje: Šířka sedáku 35 cm Délka klouzáku 57 cm Určeno pro rekreační sport. K dispozici v barvě modré. Obsah balení: 1 x Klouzák ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 54 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595042744163.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dětské boby a sáně CorbySport
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Dětské boby a sáně.

Slevy CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh

Bazarové produkty CorbySport většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CorbySport 47306 Plastový kluzák na sníh je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: