CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý

  • CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý Dětské boby a sáně
Cena produktu
43 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý CorbySport

Klouzák - sáňkovací lopata PINGUIN Technické údaje:   Určeno pro rekreační sport Klouzák je praktický pro svůj malý rozměr a nízkou hmotnost na samostatné klouzání dětí. K dispozici v barvě modré, viz foto Obsah balení:   1 x Klouzák ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 43 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595042723182.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dětské boby a sáně CorbySport
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Dětské boby a sáně.

Slevy CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý

Bazarové produkty CorbySport většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CorbySport Pinguin 32601 Plastový klouzák - modrý je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: