CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit

  • CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit Dětské boby a sáně
Cena produktu
1 627 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.04.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit CorbySport

Řiditelný bob STRATOS dvoumístný - novinka na trhu Technické údaje: zatáčení pomocí diferenciálu zvyšuje rychlost v zatáčkách, protože každá lyže může zatočit pod jiným úhlem samonavíjecí mechanismus tažného lana masivní brzda s pružinou pro navrácení do původní polohy žádné kovové prvky, ani šrouby, nemusí být obava z koroze  montáž není nutná - vše je jednoduchý click-on mechanismus nosnost 90 kg rozměry bobu  98x56x23(30)cm barva antracit + zelená ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 1 627 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dětské boby a sáně CorbySport
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Dětské boby a sáně.

Slevy CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit

Bazarové produkty CorbySport většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CorbySport STRATOS 28176 Řiditelný bob antracit je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: