CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený

  • CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený Dětské boby a sáně
Cena produktu
294 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.08.2019
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený CorbySport

Bob plastový Turbojet s brzdami Technické údaje: určený pro rekreační sport pevný bob s moderními tvary, který se vlastnostmi na sněhu a pevností vyrovná kterémukoli jinému bobu k dispozici v barvě červené, viz foto rozměrově patří mezi větší boby - 85 x 42 x 19 cm ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 294 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595096907101.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dětské boby a sáně CorbySport
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Dětské boby a sáně.

Slevy CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený

Bazarové produkty CorbySport většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CorbySport Turbojet 28061 Plastový bob - červený je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: