CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna

  • CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
2 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna Crumpler

Rozměry: Vnější : 36 x 25 x 21 cm Vnitřní: 35 x 24 x 16 cm Kapsa pro tablet: 28.5 x 21 x 1.5 cm Barevné provedení: černé ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4036957411626.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna

Bazarové produkty Crumpler většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CRUMPLER Doozie Photo Sling Bag - fotobrašna je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: