CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS

  • CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
790 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS Crumpler

Rozměry a hmotnost vnější rozměry: 14 x 13 x 11 cm vnitřní rozměry: 12 x 11 x 7.5 cm hmotnost: 0,238 kg ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4036957113292.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS

Bazarové produkty Crumpler většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CRUMPLER Flying Duck Camera Cube XS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: