CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000

  • CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000 Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
1 290 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000 Crumpler

Rozměry a hmotnost vnější rozměry: 33 x 22 x 13,5 cm vnitřní rozměry: 27 x 18 x 11,5 cm hmotnost: 0,33 kg ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4036957113353.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000

Bazarové produkty Crumpler většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CRUMPLER Flying Duck Camera Sling 4000 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: