CRUMPLER Muli Half Photo Backpack

  • CRUMPLER Muli Half Photo Backpack Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
4 090 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CRUMPLER Muli Half Photo Backpack Crumpler

Technické parametry rozměry: 35 x 46 x 15,5 cm rozměr fotokomory: 32 x 21 x 13 cm rozměr horní komory: 33 x 23 x 14 cm objem: 16 litrů hmotnost: 1,178 kg materiál: tarpaulin, nylon ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CRUMPLER Muli Half Photo Backpack z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 4 090 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CRUMPLER Muli Half Photo Backpack s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4036957411725.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CRUMPLER Muli Half Photo Backpack

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CRUMPLER Muli Half Photo Backpack na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CRUMPLER Muli Half Photo Backpack

Bazarové produkty Crumpler většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CRUMPLER Muli Half Photo Backpack je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: