CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna

  • CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
1 690 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna Crumpler

Technické parametry vnější rozměry: 26 x 21 x 11 cm vnitřní rozměry: 24 x 18 x 10 cm hmotnost: 370 g objem: 4,5 litru materiál: Chicken Tex Supreme™ nylon kapacita: menší zrcadlovka nebo CSC fotoaparát se středně dlouhým objektivem, náhradní objektiv, 8" tablet,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 690 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4036957112264.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna

Bazarové produkty Crumpler většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CRUMPLER Proper Roady 2500 - fotobrašna je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: