CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro

  • CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
690 Kč
Dostupnost
Je skladem 03.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro Crumpler

Parametry vnější rozměry: 14 x 10 x 6 cm vnitřní rozměry: 11,8 x 6,5 x 3,5 hmotnost: 90 gramů materiál: 1000D Chicken Tex Supreme™ nylon, Ripstop podšívka   ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 690 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4036957114480.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Crumpler, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro

Bazarové produkty Crumpler většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CRUMPLER The Drewbob Camera Pouch 200 - pouzdro je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: