CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro

  • CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
290 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro Cullmann

Technické parametry vnitřní rozměry: 11 x 7 x 4 cm hmotnost: 86 g vnější materiál: 450D Rib-Stop polyester s PU povrchovou úpravou ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4007134019331.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Cullmann
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Cullmann, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro

Bazarové produkty Cullmann většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CULLMANN MALAGA Compact 300 pouzdro je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: