Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none

  • Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none Plavecké desky
Cena produktu
12 499 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none Cygnus

Desetosmička je allround plovák, ideální jako rodinný paddleboard. Díky vynikající stabilitě a jízdním vlastnostem budou začátečníci dělat rychlé pokroky při učení jízdy na prkně. Směrovou stabilitu zajišťují flosny, dvě pevné a jedna typu slide-in.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 12 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8592045682270.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Plavecké desky Cygnus
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Vodní sporty. nejlevnější Plavecké potřeby. nejlevnější Plavecké desky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Plavecké desky Cygnus, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none

Bazarové produkty Cygnus většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Cygnus set Allround 10'8''x32''x6'', vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: