Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none

  • Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none Plavecké desky
Cena produktu
8 999 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none Cygnus

SUP pro mladé šampiony. Neexistuje žádný věk, ve kterém by nešel dělat paddleboarding. Tento plovák, navržený speciálně pro děti je ideální pro dosažení pokroku v pádlování. Díky třem flosnám snadno drží směr při dlouhých výletech nebo surfování.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 8 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8592045682256.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Plavecké desky Cygnus
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Vodní sporty. nejlevnější Plavecké potřeby. nejlevnější Plavecké desky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Plavecké desky Cygnus, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none

Bazarové produkty Cygnus většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Cygnus set Surf 7'5''x30''x4'', vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: