Daniel Šperl - JAPONSKO

  • Daniel Šperl - JAPONSKO Knihy
Cena produktu
350 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Daniel Šperl - JAPONSKO Výrobce neuveden

Daniel Šperl (*1966) vystudoval obor fotografie na Institutu výtvarné fotografie Svazu českých fotografů, na katedře fotografie pražské FAMU a poté studoval na ITF FPF SU v Opavě. Ve volné tvorbě se věnuje převážně černobílé dokumentární fotografii. Pracuje jako televizní a filmový... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Daniel Šperl - JAPONSKO z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 350 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Daniel Šperl - JAPONSKO s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9788090665804.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Daniel Šperl - JAPONSKO

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Daniel Šperl - JAPONSKO na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Knihy Výrobce neuveden
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Filmy, knihy, hry. nejlevnější Knihy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Knihy Výrobce neuveden, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy Daniel Šperl - JAPONSKO

Bazarové produkty Výrobce neuveden většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Daniel Šperl - JAPONSKO je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: