DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda

  • DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda Příslušenství k objektivům
Cena produktu
3 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda Datacolor

Se SW Spyder5Express velmi snadno nakalibrujete jakýkoli monitor či notebook. Jeho součástí je intuitivní průvodce, který Vás provede 5-minutovým kalibračním procesem a následně rychlou rekalibrací za polovinu času. Systémové požadavky Windows 7 32/64, Windows 8.0, 8.1 32/64,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 875720001404.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k objektivům Datacolor
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Příslušenství k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství k objektivům Datacolor, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda

Bazarové produkty Datacolor většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DATACOLOR Spyder5 Express kalibrační sonda je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: