DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm

  • DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm Studiová světla
Cena produktu
8 490 Kč
Dostupnost
15.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm Dedolight

Univerzální projekční nástavec DP1 je součástí volitelnélného příslušenství, které rozšiřuje schopnosti světlometu DEDOLIGHT DLH4. Stránky produktu (ENG) DedoLight DLH4 (ENG / PDF) ... Zobrazit celý detail produktu >>>



Hledáte DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 8 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035612600001.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Studiová světla Dedolight
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Studiová fototechnika. nejlevnější Studiová světla.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Studiová světla Dedolight, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm

Bazarové produkty Dedolight většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DEDOLIGHT DP1 - projekční nástavec 85mm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: