DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR

  • DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR Studiová světla
Cena produktu
1 490 Kč
Dostupnost
11.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR Dedolight

Na podrobném popisu k produktu DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Studiová světla Dedolight
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Studiová fototechnika. nejlevnější Studiová světla.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Studiová světla Dedolight, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR

Bazarové produkty Dedolight většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DEDOLIGHT DXBAT4-3 redukční kabel 4-pin XLR - 3-pin XLR je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: