DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování

  • DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování Zvětšovací přístroje a doplňky
Cena produktu
450 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování Delta 1

Tabulka je hluboce matná, nevytváří odlesky, její celkový kontrast je 1:100. Tabulku použijete zejména pokud fotografujete v extrémních světelných podmínkách, a také při fotoreprodukci a dalších situacích, kdy je třeba obvjektivně dodržet přesnou barevnost a gradaci. Zejména... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 450 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 737886126103.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Zvětšovací přístroje a doplňky Delta 1
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Vybavení fotokomory. nejlevnější Zvětšovací přístroje a doplňky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Zvětšovací přístroje a doplňky Delta 1, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování

Bazarové produkty Delta 1 většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DELTA 1 šedá stupnice pro zvětšování je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: