DEVIA kabel USB-C 1m

  • DEVIA kabel USB-C 1m Audio - video kabely
Cena produktu
99 Kč
Dostupnost
Je skladem 08.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DEVIA kabel USB-C 1m Devia

Na podrobném popisu k produktu DEVIA kabel USB-C 1m pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DEVIA kabel USB-C 1m z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 99 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DEVIA kabel USB-C 1m s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6938595304330.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DEVIA kabel USB-C 1m

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DEVIA kabel USB-C 1m na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Audio - video kabely Devia
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Kabely a konektory. nejlevnější Audio - video kabely.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Audio - video kabely Devia, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DEVIA kabel USB-C 1m

Bazarové produkty Devia většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DEVIA kabel USB-C 1m je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: